Poradenstvo
v oblasti stravovania

Otvoriť WhatsApp

V čom vám pomôžeme?

Poznáte svoj podiel tuku/ svalov? Viete, koľko kalórií máte denne prijať? Chcete výsledky? Čakáme Vás v Slim fit štúdiu…Individuálny prístup, priamo stavaný plán priamo pre Vás, a konečne výsledky, ktoré po mesiaci neodídu. Už žiade drastické diéty, fixné drahé jedálničky, ale vaše aj obľúbené jedlá na tanieri a krásna sexy postava…Že nereálne? Príďte sa presvedčiť samy a pridajte sa k ľuďom, ktorí to už vďaka nám dokázali.

Ideme na to inak…Žiadne fixné jedálničky, žiadne veľké obmedzenia. Nastavíte si samy, čo máte radi, a my Vám dáme len kľúč k tomu, aby ste aj vďaka svojím obľúbeným jedlám dosiahli vytúžené výsledky. Ponúkame Vám vstupný balík v hodnote 40€ (v cene balíka – vstupné poradenstvo a nastavenie plánu stravy + tréningov podľa individuality a možností jednotlivca, prvý mesiac poradenstvo a kontrola v príjme stravy, kontrola jedálničkov, zmeranie a zváženie osobných hodnôt. Samozrejme, 80% je vždy strava, takže ponúkame možnosť aj pre tých, ktorí nemajú vysoký fyzický a športový výdaj, ale chudnúť a udržať sa chcú takisto).

Ako druhú možnosť ponúkame premeranie približne po mesiaci – cena 10€ (táto cena platí pre klientov ktorí už boli u nás prvý krát ?) , prenastavenie hodnôt nutrientov (bielkoviny, sacharidy, tuky, bazálny metabolizmus) Pretože s každým kilečkom dole sa Vaše nutrienty menia, a my chceme budovať a dosahovať Vaše výsledky dlhodobo. V cene ďalšie poradenstvo, prenastavenie jedálnička a ďalšie konzultovanie či už pomocou správ každý večer, alebo osobne.