O Slimfit
štúdiu

O SlimFit štúdiu

Prevádzkujeme salón zameraný na redukciu hmotnosti v oblasti prístrojového chudnutia, formovania a tvarovania postavy. V príjemnom prostredí ponúkame poradenstvo v oblasti stravovania a cvičenia, tiež odbornú starostlivosť a individuálny prístup.

Krásne a dobre fungujúce telo neznamená len hodiny namáhavého cvičenia, spojeného s odriekaním si toho, na čo máme chuť. Slim Fit Štúdio prináša ľahké formy cvičenia, ktoré oveľa účinnejšie napomôžu k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe v krátkom čase. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, keďže každý z nás je jedinečný.

Našim cieľom je ponúknuť služby na vylepšenie postavy kombináciou jednotlivých procedúr. Stačí sa len odhodlať, prísť zrelaxovať a zároveň vylepšiť svoju postavu na jednom mieste. V dnešnej uponáhľanej dobe prinášame vynikajúci spôsob ako zregenerovať telo a načerpať novú energiu už pri jedinej návšteve.

Spokojní klienti sú dôkazom našich úspechov.

Slim Fit Štúdio v sebe spája zdravie, krásu a spokojnosť.

„Každá žena je taká krásna, ako sa cíti. V salóne preto ponúkame možnosť získať dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.“

Mgr. Karina Homzová
majiteľka Štúdia, výživový poradca, inštruktor

Otvoriť WhatsApp

O SlimFit štúdiu

Slim Fit Štúdio prináša ľahké formy cvičenia, ktoré oveľa účinnejšie napomôžu k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe v krátkom čase. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, keďže každý z nás je jedinečný.

Certifikované stroje

Každý stroj spĺňa požiadavky technických predpisov a zhoduje sa s požadovanými európskymi normami.

Kvalifikovaný personál

Obsluhujúci personál spĺňa požiadavky odbornej spôsobilosti a je informovaný o dodržaní pokynov.

Odborné poradenstvo

Ponúkame poradenstvo v oblasti stravovania, zdravého životného štýlu a cvičenia.

Individuálny prístup

Staráme sa o spokojnosť našich klientov. Chceme aby sa cítili príjemne, spokojne, aby k nám chodili vždy s úsmevom a radi sa k nám vracali.