Už dlhší čas ma trápila moja nadváha a najmä keď  som sa chcela pekne obliecť, keďže som mladé dievča. Nevedela som ako začať a doma sa mi cvičiť nechcelo. Oslovila som Sisu keďže som sa dopočula o Slim Fit študiu dala mi na seba kontakt a začalo sa to. Navštívila som ju v štúdiu kde ma odmerala, odvážila a odporučila mi čím by som mala začať. Začala som chodiť na Vacufit a lymfodrenaž. Po mesiaci bolo vidieť prvé výsledky ani nie tak na váhe ako v centimetroch. V cvičení pokračujem stále klesla mi aj váha ubudli centimetre, postava sa vyformovala. Vrelo odporúčam každému kto chce rýchlo a efektívne schudnúť. Fantasticky prístup, super prostredie a fantastická inštruktorka ktorá vás nakopme povzbudí a pomôže vám k vysnívanej postave.

Nika, 22 rokov

Som žena v strednom veku. Mám dcéru ktorá chcela schudnúť preto som oslovila Silvinku a navštívila som s dcérou Slim Fit štúdio. Pri prvom stretnutí ma Sisa odmerala a odvážila. Na vyformovanie postavy mi Sisa odporučila Vacufit a rollfit. Po mesiaci cvičenia bolo vidieť prvé výsledky úbytok tuku, centimetrov a samozrejme aj váhy. Stále pokračujem v cvičeniach a cítim sa veľmi dobre. Určite to odporúčam všetkým ženám ktoré chcú schudnúť a vyformovať si super telo. Slim Fit štúdio ponuka super služby k super telu a super profesionálny prístup ku každému klientovi.

Gabika, 40 rokov

Mám 40 rokov a tri deti, to posledné som mala vo veku 38 rokov. Nikdy som nemala zvlášť veľký problém s nadváhou. Bolo len jedno obdobie – viac stresov, nápor v práci. Po treťom tehotenstve to už ale dole nešlo vôbec ba práve naopak. Keď mala dcéra dva roky išli sme na ples a ja som s hrôzou zistila, že sa dostanem iba do šiat veľkosti 46. read more

Martinka, 40 rokov
naša klientka