zabaly_300

Zábaly proti celulitíde

Aby sa vaše telo cítilo mladistvé, je veľmi dôležité starať o neho. Každá oblasť na tele si vyžaduje zvláštne zaobchádzanie, preto sme zvolili výrobky od Germaine de Capuccini s inovatívnymi ingrediencií, ktoré spĺňajú potreby vášho tela. Kozmetické prípravky vyznávajú dve hodnoty – zušľachtenie ženskej krásy a potešenie zmyslov ich klientiek.

Už po prvom zábale môže byť viditeľný výrazný výsledok, no aby sa objem tuku znížil trvalo a v požadovanej miere, táto procedúra by sa mala opakovať. Intenzita opakovania závisí od požadovaného výsledku a počiatočného stupňa celulitídy. Pri intenzívnom ošetrení je vhodná aplikácia zábalu aspoň 2 krát do týždňa. Celá kúra by pri intenzívnom ošetrení mala trvať 4-6 týždňov. Na udržiavanie stavu po kúre je vhodné si zábal zopakovať podľa potreby.

Priebeh procedúry:

Na telo sa nanesie peeling, čím sa otvoria póry na tele. Následne sa nanesie sérum, aby vsiaklo do pokožky a na záver sa nanesie krém s jemnou masážou tela. Spevňujúce sérum sa nanáša na pokožku, podľa potreby na bruško, boky, zadok a stehná. Následne sa klientka zabalí na lymfodrenáž s infraohrevom, kde bude zábal pôsobiť.

Tip pre ešte lepšie výsledky: Po absolvovaní procedúry sa odporúča nesprchovať, aby sérum pôsobilo celú noc.

Germaine de Capuccini

Značka profesionálnej kozmetiky Germaine de Capuccini bola založená v 60. rokoch 20. storočia španielskou kozmetičkou Carmen Vidal. Táto žena s neobyčajnou schopnosťou predvídať trendy v profesionálnom sektore z malej firmy postupne vybudovala silnú prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnej dobe vyváža kozmetické prípravky do viac ako 80 krajín sveta. Filozofiou značky Germaine de Capuccini je samozrejme maximálna kvalita, ktorá je jej absolútnou prioritou v celom výrobnom procese.